Przyczepy do budowy tiny house

Oficjalny dystrybutor przyczep Vlemmix

Jesteśmy oficjalnym i jedynym w Polsce dealerem przyczep Vlemmix Aanhangwagens, europejskiego lidera w produkcji tego typu produktów. Holenderska firma jest obecnie m.in. największym producentem tego typu produktów w Holandii oraz drugim największym w Niemczech.

NOWOŚCI 2024

Przyczepy z odpinanym dyszlem oraz zdejmowaną platformą

Nowością w naszej ofercie są dwa nowe typy przyczep:

  • Przyczepy ze zdejmowaną platformą: zdejmowana platforma umożliwia łatwiejsze przejście przeglądu technicznego ze względu na poddawanie badaniu samego podwozia
  • Przyczepy z odpinanym dyszlem: dzięki temu rozwiązaniu możesz łatwo przechowywać przyczepę w mniejszej przestrzeni, nie rezygnując z jej funkcjonalności.

Dlaczego warto wybrać przyczepy Vlemmix?

Przyczepy Vlemmix to wyjątkowo trafny wybór dla osób pragnących zbudować swoje własne “tiny house”. Charakteryzują się one nie tylko solidną konstrukcją, ale także cieszą się uznaniem i popularnością zarówno wśród prywatnych twórców, jak i w firmach branżowych. W ofercie dostępne są przyczepy o zróżnicowanych rozmiarach, dzięki czemu każdy może znaleźć podwozie idealnie dopasowane do swoich wymagań i preferencji. Co istotne, dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, marka Vlemmix wypracowała procesy produkcji, które zapewniają najwyższą jakość finalnych rozwiązań.

oferta-1

Skorzystaj z naszego wsparcia

Realizujemy cały proces sprzedaży od A do Z. Pomożemy dobrać odpowiednią dla Ciebie przyczepę i dostarczymy Ci ją pod wskazany adres. W ramach zamówienia otrzymasz również komplet wymaganych dokumentów potrzebnych do rejestracji.

Posiadamy szybki czas realizacji zamówień, który wynosi od 2 do 3 tygodni. Jeśli zależy ci na szybkim czasie realzacji to dobrze trafiłeś.

Oferujemy również stalowe szkielety z możliwością montażu na przyczepach Vlemmix pod dalszą zabudowę.

Zapytaj o szczegóły

Polityka prywatności

11 + 14 =

Homologacja

Wraz z przyczepą dostarczamy dokumenty, dzięki którym zarejestrujesz ją w dowolnym, europejskim kraju. Każdy klient otrzymuje od nas: fakturę, certyfikat zgodności (COC) oraz oświadczenie o danych niezbędnych do rejestracji pojazdu (niezbędne jedynie w Polsce). Do tej pory nasi klienci zarejestrowali przyczepy w Polsce, Norwegii, Holandii, Litwie, Łotwie, Estonii, Czechach, Bułgarii, a także w Rumunii.

Transport

Każdy produkt dostarczamy pod wskazany adres. Koszty transportu do Polski wynoszą 350 EUR netto, a do pozostałych krajów kalkulowane są indywidualnie. Standardowy czas oczekiwania wynosi ok. 2-3 tygodnie od złożenia zamówienia. Istnieje możliwość osobistego odbioru bezpośrednio z fabryki, która mieści się w Asten w Holandii.  

Zapytaj o szczegóły.

Polityka prywatności

3 + 12 =