O firmie

Tiny House Trailers

Od ponad 4 lat zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie doradztwa oraz dostawy profesjonalnych przyczep do budowy tiny houses. Nasze produkty dostarczamy do klientów na terenie całej Unii Europejskiej, Norwegii oraz UK. Przyczepy spełniają najwyższe, międzynarodowe standardy oraz posiadają homologacje europejską.

oferta-1

Przyczepy Tiny House

Jesteśmy oficjalnym i jedynym w Polsce dealerem przyczep holenderskiej marki Vlemmix Aanhangwagens. Produkty tej firmy są najczęściej wybierane do budowy tiny houses w całej Europie. Zrealizowaliśmy ponad 400 zamówień. Nasze kompetencje potwierdzamy wieloma pozytywnymi referencjami od zagranicznych klientów ze Słowacji, Czech, Estonii czy Łotwy.

Szkielety do zabudowy tiny house

Oferujemy również nitowane, stalowe szkielety do budowy tiny house, montowane na przyczepach Vlemmix Aanhangwagens. Nasi klienci przede wszystkim doceniają ich lekkość i funkcjonalność. Przy ich projektowaniu postawiliśmy na zredukowanie wagi, co pozwala zachować więcej kilogramów do dyspozycji na wyposażenie wnętrza. Ponadto szkielety z łatwością możemy dostosować do długości przyczepy od 6m do 8,40m.

Steel framing szkielet stalowy do budowy tiny house

Steel framing szkielet stalowy do budowy tiny house

Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z tiny houses, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.

Polityka prywatności

8 + 7 =