Poszukujesz profesjonalnej przyczepy do budowy Tiny House?

Skontaktuj się z nami! Wybierzemy dla Ciebie odpowiedni model i dostarczymy pod wskazany adres.

Szkielety stalowe - trwałość i lekkość w jednym

Sprawdź najnowszy produkt w naszej ofercie! Lekki szkielet stalowy do budowy tiny house! Oszczędzasz kilogramy i zyskujesz na sztywności konstrukcji. 

Nasze produkty

Oferujemy profesjonalne przyczepy oraz stalowe szkielety do budowy Tiny House. Jesteśmy jedynym w Polsce, oficjalnym dystrybutorem przyczep marki Vlemmix Aanhangwagens z Holandii.

Najczęściej zadawane pytania

Czy przyczepy mają homologację europejską?
Tak, wszystkie przyczepy po zarejestrowaniu posiadają prawo do poruszania się po europejskich drogach. Dostarczane dokumenty pozwalają także na zarejestrowanie w dowolnym kraju europejskim.
Czy przyczepy są zarejestrowane?
Klient rejestruje przyczepę we własnym zakresie na podstawie faktury, zaświadczenia o danych niezbędnych do rejestracji pojazdu, certyfikacie zgodności (COC) dostarczanych razem z przyczepą.
Czy transport jest wliczony w cenę?
Transport nie jest wliczony w cenę. Możemy wykonać taką usługę za dodatkową opłatą (ok. 500-600 EUR + VAT). Klienci mogą także odebrać przyczepy bezpośrednio z fabryki w Holandii.

Co mówią o nas klienci

Nasi klienci

Współpracujemy z gamą klientów z całej Polski i Europy

Zdecydowanie polecamy firmę Tiny House Trailers, których przyczepy stosujemy w produkcji naszych domków od prawie dwóch lat. Współpraca z Panem Maciejem za każdym razem przebiega bardzo sprawnie. Można liczyć na jego responsywność, elastyczność i terminowość podczas procesu realizacji zamówień. Jako firma zewnętrzna czujemy się pewni, że otrzymamy profesjonalne wsparcie a wszelkie zobowiązania zostaną dotrzymane.

Aurora Company

Witam. Wielkie podziękowania za współpracę przy kupnie przyczepy 6-metrowej. Super wszystko dograne. Przyczepę mam już na miejscu. Polecam.

Bogdan Marczak

Posiadamy już dość długie i partnerskie relacje. Dzięki wysiłkom Macieja umowy są dotrzymywane i możemy liczyć na konstruktywne rozwiązania.

Marcin Jarysz - Redukt.pl

Jaka przyczepa Cię interesuje