Przyczepy Vlemmix

Tiny House Company jest przedstawicielem firmy Vlemmix Aanhangwagens w Polsce. Każdy domek wyprodukowany przez Tiny House Company wybudowany jest na platformie przyczep Vlemmix. Ponadto, dzięki naszemu partnerstwu klienci mogą zamawiać przyczepy do samodzielnej budowy tiny house bezpośrednio od Tiny House Company.

O firmie Vlemmix

Vlemmix Aanhangwagens jest obecnie największym producentem naczep łodzi w Holandii oraz drugim w Niemczech. Produkuje przyczepy do łodzi, przyczepy do tiny houses i transportery do maszyn. Na swoje produkty oferuje roczną gwarancję i dwuletnią gwarancję na spawaną, ocynkowaną ogniowo ramę. Przyczepy Vlemmix są dostępne Polsce poprzez sieć sprzedaży Tiny House Company.

Dowiedz się więcej

Homologacja

Przyczepa posiada pełną homologację drogową na całą Europę. Do rejestracji przyczepy w Polsce potrzebny jest certyfikat zgodności (C.O.C.), który otrzymujemy od producenta w języku angielskim oraz Oświadczenie o danych i informacjach o pojeździe niezbędnych do rejestracji i ewidencji pojazdów, które również zapewnia producent.

Transport

Przyczepy wykonywane są każdorazowo na indywidualne zamówienie. Zatem koszty transportu kalkulowane są także indywidualnie. Klient może również odebrać przyczepy we własnym zakresie/ zorganizować swój transport od producenta w Holandii. Orientacyjne koszty transportu na kołach to 550-650 EUR netto.

Media o nas