Campus Tiny House (Warszawa)

Chcesz wynająć Tiny House na kilka dni i przekonać się jak żyje się na małej przestrzeni? Już wkrótce będzie to możliwe! Pierwszy w Polsce campus Tiny Houses powstaje w Warszawie!

Co to jest campus?

Campus, to autonomiczne osiedle Tiny Houses zlokalizowane w centrum miasta albo w miejscu urlopowym, w którym stanie od kilkunastu do kilkudziesięciu domków przeznaczonych na wynajem. Każdy z Tiny Houses będzie wyposażony w niezbędne przyłącza mediów (woda, gaz, prąd), po to aby można było korzystać z nich przez cały rok niezależnie od pogody czy temperatury na zewnątrz. Na każdym campusie, docelowo znajdą się również pralnie, wypożyczalnie rowerów, czy skuterów, a także inne udogodnienia dla mieszkańców całego „mini” osiedla. Campusy przeznaczone są dla osób przyjezdnych (biznes, rozrywka), które szukają taniego noclegu na doby w centrum miasta.

Campusy Tiny House w Europie i na świecie

Campus Warszawa - najważniejsze informacje

Ilość domków: 7 Miasto: Warszawa Dzielnica: Bielany Dodatkowe informacje: Bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacyjnym - dojazd do centrum w 20-25 minut. 150 m do przystanku tramwajowego i autobusowego (4 linie tramwajowe i 4 autobusowe, w tym 2 nocne). Do stacji metra 10 minut spacerem (Metro Słodowiec). Spokojna i cicha okolica, osiedle pełne zieleni, w pobliżu dwa parki (park Herberta i park Olszyna). W okolicy liczne sklepy (m.in. Biedronka, Fresh Market) i punkty usługowe, bazarek oraz piekarnia. Planowany termin otwarcia: I/IIQ 2019    

TINY HOUSE VILLAGE (NIEMCY)

Wioska Tiny House zlokalizowana u podnóża góry Klausenberg na południowym-wschodzie Niemiec. W wiosce znajduje się 12 gotowych do wynajęcia domków. 

DROOMPARKEN (HOLANDIA)

Holenderska wioska Tiny House, znajdująca się w Otterlo, niedaleko Parku Narodowego oraz jeziora. Można wynająć stacjonarne Tiny Houses.              

ORLANDO LAKEFRONT (USA)

Wioska Tiny Houses, która znajduje się w Orlando (USA). Domki można wynająć na doby. Ceny wahają się w granicach 59-129$ za noc.           

Media o nas