Zostań inwestorem w campusie Tiny House

Budujemy w Warszawie, pierwszy w Polsce campus Tiny Houses, na którym stanie 7 domków z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy. Zamów swój Tiny House, postaw go na naszym campusie i uzyskuj dochód z wynajmu!

Co to jest campus?

Campus, to autonomiczne osiedle Tiny Houses zlokalizowane w centrum miasta albo w miejscu urlopowym, w którym stanie od kilkunastu do kilkudziesięciu domków przeznaczonych na wynajem. Każdy z Tiny Houses będzie wyposażony w niezbędne przyłącza mediów (woda, gaz, prąd), po to aby można było korzystać z nich przez cały rok niezależnie od pogody czy temperatury na zewnątrz. Na każdym campusie, docelowo znajdą się również pralnie, wypożyczalnie rowerów, czy skuterów, a także inne udogodnienia dla mieszkańców całego „mini” osiedla. Campusy przeznaczone są dla osób przyjezdnych (biznes, rozrywka), które szukają taniego noclegu na doby w centrum miasta. Pierwszy taki campus budujemy właśnie w Warszawie!

Jak zarabiać na wynajmie Tiny House?

Jak zarabiać na wynajmie Tiny House?

Kupując Tiny House w Tiny House Company inwestor może wykorzystywać do własnych potrzeb albo przeznaczyć na wynajem. Jeśli inwestor decyduje się na wynajem Tiny House w campusie, wówczas może uzyskiwać pasywny dochód o atrakcyjnej stopie zwrotu. Inwestor w pełni zarządza domkiem we własnym zakresie. Może decydować m.in. o wysokości cen czy warunkach wynajmu. Domek pozostaje własnością inwestora niezależnie od czasu obowiązywania umowy. Inwestor opłaca jednorazowo w ciągu roku opłatę za miejsce na campusie. Tiny House Company nie pobiera prowizji od osiąganych przez inwestora przychodów. Umowa zawierana jest na min. na 1 rok.  

Media o nas