WYNAJMIJ

OPCJE WYNAJMU

TinyHouse separator

Jesteśmy tak szczerze zakochani w Tiny House - zapewniają tak wielką wygodę, prezentują się wspaniale, są kompaktowe, zwarte, ekologiczne oraz niedrogie – zarówno w produkcji, jak i użytkowaniu – że najchętniej zabudowalibyśmy nimi całą Polskę.

Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcieliby zamieszkać w Tiny House, oferujemy wynajem krótko i długoterminowy.

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Tworzymy całoroczne Campusy Tiny House – przestrzenie zabudowane Tiny House w dużych miastach i na ich przedmieściach, tworzące małe społeczności.

Osiedla Tiny House, w których może zamieszkać każdy. Campusy to zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia miejsca, w których tworzą się kameralne relacje w przyjaznym otoczeniu. Wszystkie domy są wyposażone wewnątrz i zaprojektowane z myślą o całorocznym, wygodnym życiu.

Wynajmując jeden z naszych Tiny House w Campusie, o nic nie musisz się martwić – zadbaliśmy o to, aby każdy aspekt związany z mieszkaniem, dopieszczał potrzeby życiowe każdego z domowników.

Nie musisz podejmować się żadnych zobowiązań finansowych, brać kredytów i związywać się trwale z miejscem zamieszkania. Możesz poczuć się jak w amerykańskim śnie, mieszkając w zgranej społeczności i przytulnym otoczeniu ekologicznych domków jednorodzinnych.

Codzienne życie jest wygodne, komfortowe i beztroskie, niewiele kosztuje i daje ci maksymalną swobodę w pełnym zakresie.

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Jeśli masz już swoje miejsce na ziemi i poszukujesz atrakcyjnych miejsc wakacyjno – wypoczynkowych, dla ciebie również mamy wspaniałą propozycję.

Tworzymy urlopowe Campusy Tiny House w miejscach uwielbianych przez Polaków. Znajdziesz nas w Zakopanem, na Helu i Mazurach – w całej Polsce, od morza, aż po góry. Campusy projektujemy w konwencji odpowiadającej wizualnie regionowi, w który mają się wpisać. Dopracowujemy detale i dopieszczamy szczegóły tak, żebyś podczas urlopu poczuł klimat miejsca, w którym wypoczywasz.

Uwzględniając potrzeby urlopowiczów, tworzymy Campusy, w których wypoczywa się, jak nigdzie indziej.

Wydzielone strefy do relaksu, zabawy, grillowania, sportu, z atrakcjami dla najmłodszych – wszystko starannie przemyślane, w pełni bezpieczne i dopracowane z troską o to, aby wakacje naszych klientów wspominane były jako cudowny czas, spędzony w miejscu pełnym swobody, komfortu, w kameralnej atmosferze, doskonale się bawiąc.

O NAS

Wiemy, że życie nie powinno zamieniać się w egzystencję, skoncentrowaną na kolejnej racie kredytu i przywiązaniu do miejsca, w którym wcale nie chce się już być.

Dlatego tak doceniamy wolność, swobodę i brak zobowiązań, który niesie życie w Tiny House.

NEWSLETTER

SOCIAL MEDIA

Tu nas znajdziesz:

Kliknij, by udostępnić tę stronę na:

KONTAKT

TinyHouse Company Polska
PGE Narodowy
Al. Ks. J.Poniatowskiego 1
03–901 Warszawa

Email:
kontakt@tinyhousecompany.pl

telefon: +48 508-122-704

Pisali o nas:

MamStartup logo serwisu
NaszeMiasto.pl Warszawa
Polsat News.PL
wynajem-tiny-house-company