Tiny House jako mobilne biuro

Dzięki mnogości zastosowań Tiny House nie musisz wynajmować kosztownego biura i dojeżdżać do zatłoczonego centrum miasta. Wystarczy, że postawisz go na swojej działce obok domu i wykorzystasz jako mobilne biuro.

Dzisiaj wiele biznesów umożliwia zdalną pracę, co nie wymaga dojazdów do biura, ani płacenia czynszu za wynajem. Co raz więcej osób decyduje się na wykorzystanie tzw. home office. Jednak nie każde mieszkanie czy dom nadaje się do tego, aby jego część zaaranżować jako biuro albo nie każdy chce, aby część jego domu zajmowały sprzęty biurowe.

Do tego celu idealnie nadaje się Tiny House, który zapewnia niezależną przestrzeń zaadaptowaną na mobilne biuro. W zależności od potrzeb, już na etapie projektowania Tiny House, możemy odpowiednio rozplanować rozkład domku, aby pomieścić biurka, przygotować gniazdka i przyłącza pod sprzęt komputerowy. Możemy praktycznie dowolnie modyfikować przestrzeń Tiny House, aby spełniał Twoje oczekiwania.

Tiny House jako mobilne biuro to idealne rozwiązanie dla klienta firmowego, nie tylko z powodu możliwości wykorzystania Tiny House w pracy, ale także ze względu na dostępne opcje finansowania. Tiny House możesz kupić za gotówkę, na kredyt, ale od niedawna także wziąć w leasing. Dla firmy najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie finansowanie za pomocą leasingu, w którym rata leasingowa może stanowić koszt uzyskania przychodu. Zatem zapłacisz zarówno niższy podatek.

Koszty utrzymania mobilnego biura, są niewielkie. Do codziennej pracy wystarczy Ci toaleta, kuchenka gazowa, lodówka i zlew. Zatem niezbędne do jego obsługi przyłącza to: wąż ogrodowy z zimną wodą, podłączenie do źródła prądu oraz butla z gazem.

Koszty utrzymania mobilnego biura Tiny House

  • Koszt butli z gazem wynosi – ok. 80 zł i przy oszczędnym, codziennym użytkowaniu wystarczy nawet na 3 miesiące.
  • Zużycie prądu – ok. 30 zł na miesiąc (przy podłączeniu jednego komputera oraz światła).
  • Zużycie wody – 20 zł na miesiąc.

Koszty ogółem to ok. 100 – 130 zł miesięcznie, niezależnie od tego czy Twoje mobilne biuro stoi na działce w Warszawie czy w mniejszej miejscowości. Po godzinach pracy, przy odrobinie aranżacji może pełnić rolę przyczepy na wyjazdy wakacyjne. Zwłaszcza, jeśli zamówisz wersję z kabiną prysznicową i antresolą przeznaczoną na sypialnię.

Zatem, jak widzisz Tiny House to nie tylko alternatywa dla mieszkania czy domu, ale także możliwość zastosowania jako na przykład Tiny Office, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i pieniądze, a klient na pewno nie zapomni wizyty w Twoim mobilnym biurze.

Sprawdź naszą ofertę i zaprojektuj wnętrze swojego Tiny Office, który spełni Twoje oczekiwania.

About Tiny House Company

Tiny House Company jest pierwszym w Polsce producentem specjalizującym się w Tiny Houses. Cały proces produkcyjny realizowany jest w kraju, z wykorzystaniem najlepszych na rynku technologii w dziedzinie oszczędzania przestrzeni, ekologii, a także konsumpcji energii. Jako pierwsza i jedyna firma w Europie oferuje możliwości inwestowania w Tiny Houses i uzyskiwania pasywnego dochodu z ich wynajmu w specjalnie przeznaczonych do tego campusach na terenie całej Polski.