Jak rozpocząć swoją przygodę z Tiny House?

Podjąłeś już decyzję o kupnie Tiny House? Świetnie! Zapewne zastanawiasz się teraz, od czego rozpocząć swoją przygodę z mobilny domem. Sprawdź, co zrobić, aby mądrze rozplanować swoje działania.

Trzy kroki w kierunku realizacji marzeń o własnych czterech kątach

Na początku potrzebna jest rozmowa, aby ustalić jakie są Twoje potrzeby. W jakim celu chcesz użytkować Tiny House i jakie są Twoje oczekiwania względem jego funkcjonalności. Masz możliwość wyboru między standardową opcją domku a dedykowanym rozwiązaniem. Oznacza to, że na tym etapie możesz skorzystać z gotowych projektów lub puścić wodze fantazji. Jeśli wybierasz opcję nr 1 – realizujemy budowę w oparciu o nasze modele, z możliwością wprowadzania zmian. Opcja nr 2 stawiana jest pod dyktando Twoich oczekiwań. Składając zamówienie, masz także dwie możliwości zakupu – gotówką lub poprzez system ratalny (dostępny także na naszej stronie). Gdy dokonamy już formalności, przechodzimy do budowy ramy (szkieletu), co trwa około 2-3 tygodni, a następnie wcielamy w życie projekt. Niezwykle ważnym elementem jest także określenie, czy działka, na której planujesz postawić dom jest uzbrojona w odpowiednie przyłącza. Jeśli nie – oferujemy także alternatywne systemy pozyskiwania energii. Cała budowa Tiny House trwa od dwóch do trzech miesięcy. Do jego budowy wykorzystujemy nowoczesne i naturalne technologie, stosując wyłącznie ekologiczne surowce, w których łączymy nowe komponenty z materiałami z odzysku. Kiedy Tiny House jest już gotowy dostarczymy Ci go pod wybrany adres lub odbierzesz go osobiście.

Jakich formalności należy dopełnić, aby móc mieszkać w Tiny House?

W związku z tym, że budowa Tiny House nie wiąże się z trwałym związaniem z gruntem, a sam mobilny dom posiada rejestrację (homologację drogową), nie powinno być problemów z postawieniem go na działce. Mimo wszystko, w dobrym tonie i ze względu na różną interpretację przepisów w tej sprawie – warto skierować się z pytaniem do włodarzy. Dobrą opcją jest także dzierżawa gruntu od osoby prywatnej. Nie musimy od razu wynajmować jej całej powierzchni. Ze względu na niskie koszty i możliwość naszego przemieszczania się wraz z Tiny House – wystarczy kawałek placu.

Inwestycja na przyszłość

Jeśli tylko zechcesz, Twój Tiny House może stać się także pasywnym źródłem dochodu. Już wkrótce, pojawi się możliwość odpłatnego wynajmu Twojego domku, w specjalnie tworzonych do tego celu campusach, na terenie całej Polski. To świetna alternatywa, dla tych, którzy chcą czerpać dochody z inwestycji w nieruchomości przy niewielkim nakładzie finansowym. Co więcej, kiedy zechcesz postawić na nowy Tiny House – nie musisz go sprzedawać. Wystarczy, że go wynajmiesz i dom zacznie zarabiać na Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowany pomnażaniem kapitału i bezpieczeństwem lokowanych środków – zostań inwestorem Tiny House. O pozyskiwanie Klientów i promocję – nie musisz się martwić. Zajmiemy się tym za Ciebie.

About Tiny House Company

Tiny House Company jest pierwszym w Polsce producentem specjalizującym się w Tiny Houses. Cały proces produkcyjny realizowany jest w kraju, z wykorzystaniem najlepszych na rynku technologii w dziedzinie oszczędzania przestrzeni, ekologii, a także konsumpcji energii. Jako pierwsza i jedyna firma w Europie oferuje możliwości inwestowania w Tiny Houses i uzyskiwania pasywnego dochodu z ich wynajmu w specjalnie przeznaczonych do tego campusach na terenie całej Polski.