Jak zarabiać pasywnie z Tiny House?

Campusy, pasywny dochód

Tylko w Tiny House Company możesz uzyskiwać pasywny dochód ze swojego Tiny House. My zajmujemy się wszystkim, a Ty zarabiasz nawet 12% procent rocznie. Interesujące? Dowiedz się jak to działa.

W Tiny House Company oprócz produkcji domków oferujemy możliwości uzyskiwania pasywnego dochodu dla osób, które zakupią Tiny House. Pasywny dochód opiera się na wynajmie Tiny House, na długi oraz krótki termin, w specjalnie przygotowanych do tego campusach.

Czym są campusy?

Jako pierwsi w Polsce tworzymy osiedla – campusy Tiny House na terenie całej Polski. Będą one zlokalizowane w dużych miastach oraz w miejscach urlopowych – morze, góry, itp. W dużych ośrodkach miejskich takich jak Warszawa, czy Kraków, będą stanowiły alternatywę dla mieszkania w kawalerce. Ideą jest zapewnienie bazy noclegowej dla osób, które potrzebują wynajmu na dzień/ dwa – najczęściej w celach biznesowych oraz dla tych, którzy potrzebują tańszego lokum w dużym mieście na cały rok (ze względu na pracę czy studia). Te cele zostaną spełnione przez campusy Tiny House, które staną się odrębnymi samowystarczalnymi ekosystemami, wyposażonymi w niezbędne przyłącza, internet, miejsca spotkań, czy punkty gastronomiczne. Na terenie campusu będzie stało kilkanaście domków, które pomieszczą po 3-4 osoby każdy. Tiny Houses spełniają wymogi całorocznego domu, ponieważ są przestronne, posiadają ogrzewanie, bieżącą wodę, toaletę i są odpowiednio ocieplone. Domki będzie można wynajmować zarówno na krótki termin „na doby” lub na dłuższy termin, w zależności od przeznaczenia danego campusu.

Podobnie jak w przypadku campusów całorocznych, campusy urlopowe będą wyposażone w kilkanaście Tiny Houses i będą dysponowały niezbędą infrastrukturą. Różnica jest taka, że wynajem będzie sezonowy i głównie krótkoterminowy (kilka dni).

Pierwszy całoroczny Campus na wynajem krótkoterminowy rusza wkrótce w Warszawie. Więcej informacji niebawem. W planach mamy także tworzenie campusów na terenie innych Państw europejskich.

Jak zarabiać?

Jako jedyni w Europie dajemy możliwość uzyskiwania pasywnego dochodu z wynajmu Twojego Tiny House. Mechanizm działania jest prosty – kupujesz Tiny House i stawiasz go w naszym campusie. My zajmujemy się resztą, a Ty otrzymujesz pasywny dochód z wynajmu.

W przypadku wynajmu krótkoterminowego inwestor płaci opłatę serwisową (za sprzątanie, zarządzanie wynajmem, formalności) oraz prowizję. Oczekiwana roczna stopa zwrotu z wynajmu Tiny House to ok. 12% w skali roku. Oferta przeznaczona jest dla każdego. Grupą docelową są osoby przyjezdne (biznes, rozrywka), które szukają taniego noclegu na doby w centrum miasta.

W przypadku wynajmu długoterminowego, inwestor płaci wyłącznie miesięczną prowizję. Reszta kosztów pokrywana jest przez Tiny House Company (opłata za miejsce oraz za zużycie mediów). Grupą docelową są osoby poszukujące tańszej alternatywy dla mieszkania w kawalerce. W tej opcji inwestor uzyskuje bardziej stabilną formę wynajmu, a oczekiwana stopa zwrotu to ok. 10% w skali roku.

Ponadto, Twój domek będzie zawsze TWÓJ. Kiedy będziesz chciał zawiesić wynajmowanie domku na jakiś czas – nie ma sprawy. Chcesz wrócić i kontynuować wynajem? W każdej chwili możesz to zrobić. Podchodzimy do tego bardzo elastycznie, ponieważ chcemy, abyś zgodnie z ideą Tiny House cieszył się wolnością. Takich możliwości nie da Ci inwestowanie w nieruchomości, które niesie za sobą zdecydowanie większe nakłady, oferuje mniejsze stopy zwrotu (średnio 7% w skali roku), a także konieczność wnoszenia dodatkowych opłat za wykorzystane media czy czynsz.

Brzmi ciekawie? Napisz do Nas – prześlemy Ci szczegółową, dedykowaną ofertę współpracy.

About Tiny House Company

Tiny House Company jest pierwszym w Polsce producentem specjalizującym się w Tiny Houses. Cały proces produkcyjny realizowany jest w kraju, z wykorzystaniem najlepszych na rynku technologii w dziedzinie oszczędzania przestrzeni, ekologii, a także konsumpcji energii. Jako pierwsza i jedyna firma w Europie oferuje możliwości inwestowania w Tiny Houses i uzyskiwania pasywnego dochodu z ich wynajmu w specjalnie przeznaczonych do tego campusach na terenie całej Polski.