7 najważniejszych faktów o naszych Tiny Houses

Tiny House fakty

Sprawdź jakie najważniejsze rzeczy powinieneś wiedzieć o produkowanych przez nas Tiny Houses. Niektóre fakty mogą Cię zaskoczyć.

1. Domki całoroczne

Tiny Houses są całorocznymi domkami budowanymi w technologii szkieletowej. Szczeliny wypełnione są pianką poliuretanową lub wełną mineralną. Dach kryty jest blachodachówką. Posiadają niezbędne przyłącza wod-kan., instalację eleketryczną oraz ogrzewanie. W zależności od życznia klienta, domek może być ogrzewany za pomocą pieca elektrycznego, gazowego albo tzw. kozą opalaną drewnem. Tiny House posiadają także pełnowymiarową kabinę prysznicową oraz suchą toaletę, która nie wymaga podłączenia do instalacji ściekowej.

2. W pełni mobilne

Produkowane przez Tiny House Company domki są w pełni mobilne. Do ich transportu wymagany jest samochód, który posiada hak holowniczy o uciagu co najmniej 3,5 t. Wszelkie zastosowane przyłącza konstruowane są w taki sposób, aby zapewnić bezpieczny i szybki montaż/demontaż podczas zmiany lokalizacji. Ponadto nie potrzebujesz dodatkowego pozwolenia, aby postawić go np. na działce.

3. Niezwykle wygodne i funkcjonalne

Nasze Tiny Houses są niezwykle funkcjonalne i pozwalają na paktycznie dowolne modyfikacje. Na niewielkiej przestrzeni, znajdziesz wszystko czego Ci trzeba do całorocznego funkcjonowania. Tiny House mogą być wyposażone w kuchenkę gazową, przepływowy ogrzewacz wody, a także zestaw mebli. Na antresoli pełniącej funkcję sypialni, zmieści się materac o wymiarach 2m x 2m. Dodatkowo, na życzenie klienta możemy wykonać płaski dach, który będzie pełnił funkcję tarasu dostępnego z zewnątrz Tiny House. W domku mogą swobodnie funkcjonować 3 osoby.

4. Uniwersalne

Tiny House, możemy w pełni dostosować do Twoich potrzeb. Domek może pełnić funkcję mobilnego biura, domku letniskowego i domu całorocznego. Może być mobilnym showroomem Twoich produktów, a także mobilnym kinem czy foodtruckiem. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich upodobań.

5. Produkowane w Polsce

Produkcja Tiny Houses, zlokalizowana jest na południu Polski, w Bielsku – Białej i wykonywana jest przez polski zespół doświadczonych konstruktorów. Biuro projektowe oraz biuro sprzedaży znajduje się w Warszawie. Zastosowane w domku surowce i akcesoria pochodzą z różnych stron świata, ponieważ chcemy dostarczać jak najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Przykładem jest toaleta Separett (Szwecja), pokrycie ścian kabiny prysznicowej tworzywem Tarkett (Francja), czy deska bukowa, stanowiąca elewację (Austria).

6. Finansowanie Tiny Houses

Płatność za każdy Tiny House, niezależnie od modelu (oferta) odbywa się 3 transzach, po ukończeniu kolejnego etapu budowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, umożliwiliśmy poza gotówkową sprzedażą, możliwość płatności ratalnej. Istnieje możliwość skredytowania do 100 000 zł wkładu własnego. W przypadku droższych modeli (powyżej 100 000 zł) różnica pokrywana jest gotówką. Istnieje także możliwość wzięcia Tiny House w leasing, co w przypadku mobilnego biura staje się perfekcyjnym rozwiązaniem dla klienta firmowego.

7. Na naszych Tiny Houses możesz zarabiać

Jako jedyni w Europie dajemy możliwość pasywnego zarabiania na Tiny House. Naszym celem jest stworzenie sieci kampusów Tiny Houses na terenie całej Polski. Kampusy będą zlokalizowane na terenach urlopowych jak i w centrach dużych miast. Będą pełniły funkcję niezależnych ekosystemów, na których znajdzie się od 15-20 domków. Wystarczy, że postawisz Tiny House na naszym kampusie, a my zajmiemy się jego wynajmem, sprzątaniem i obsługą. Uzyskiwany pasywny dochód, pozwoli Ci zarobić tyle, że Twój Tiny House zwróci Ci się nawet w 2-3 lata. Pierwszy kampus rusza już wkrótce w Zakopanem. (szczegóły tutaj)

About Tiny House Company

Tiny House Company jest pierwszym w Polsce producentem specjalizującym się w Tiny Houses. Cały proces produkcyjny realizowany jest w kraju, z wykorzystaniem najlepszych na rynku technologii w dziedzinie oszczędzania przestrzeni, ekologii, a także konsumpcji energii. Jako pierwsza i jedyna firma w Europie oferuje możliwości inwestowania w Tiny Houses i uzyskiwania pasywnego dochodu z ich wynajmu w specjalnie przeznaczonych do tego campusach na terenie całej Polski.